Pomoc drogowa Bochnia

Pomoc drogowa Brzesko, Bochnia

Całodobowa pomoc drogowa Bochnia, Brzesko, Autostrada A4.

Nasza firma Auto Raj zdaje sobie sprawę jak ważna jest pomoc drogowa. W drodze może się przytrafić wiele nieprzewidzianych sytuacji awaryjnych w których, będziemy potrzebowali pomocy drogowej, nie koniecznie związanych z uszkodzeniem naszego pojazdu.

Pomoc drogowa z naszej strony oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę która obejmuje:

    pomoc drogowa 24h,
    transport autolawetą samochodów oraz maszyn rolniczych,
       maszyn budowlanych, motorów, quadów,
    transport towarów,
    dowóz paliwa,
    odpalanie awaryjne samochodów,
    wymiana kół,
    wyciąganie aut z rowu.

Posiadamy również specjalistyczny warsztat samochodowy, oraz sprzęt do diagnozowania problemów. W przypadku drobnych awarii, dołożymy wszelkich starań aby usunąć usterkę na miejscu tak aby Państwo mogli jak najszybciej ruszyć w dalszą drogę.

Dojeżdżamy oraz zapewniamy odpowiednie wsparcie, klientom z miast takich jak Bochnia, Brzesko, Tarnów, Kraków oraz na małopolskim odcinku autostrady A4. Pomoc drogowa działa całodobowo, zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług o dowolnej porze.

Dalsze korzystanie z witryny czyli (scrollowanie lub zamknięcie komunikatu) bez zmiany ustawień w zakresie polityki prywatności oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych.
INFORMACJA OK BRAK ZGODY