Wulkanizacja

Wulkanizacja opon jest dla nas równie ważna jak mechanika samochodowa, ponieważ nikt z nas nie wyobraża sobie podróży samochodem w uszkodzonym ogumieniu. Po pierwsze dlatego, że jest to bardzo niebezpieczne, po drugie jest wręcz nie wykonalne. Dlatego naszym klientom oferujemy naprawę uszkodzonych opon, z wykorzystaniem optymalnych rozwiązań oraz sprzętu zapewniającego szybkie zdiagnozowanie problemu.

Nasz zespół dokonuje szybkich i precyzyjnych napraw opon, dzięki nabytemu doświadczeniu w różnych sytuacjach drogowych. Jeśli uszkodzenie bieżnika opony jest znaczne, nie nadaje się do naprawy klientowi proponujemy wymianę opon na nowe lub poddane procesowi regeneracji.

W cenie usługi oferujemy montaż oraz wyważanie opon, wszystko po to aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo w podróży i jak najdłuższą żywotność ogumienia.

 

 

 

Dalsze korzystanie z witryny czyli (scrollowanie lub zamknięcie komunikatu) bez zmiany ustawień w zakresie polityki prywatności oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych.