Mechanika samochodowa

Mechanika pojazdowa oferowana w naszej firmie obejmuje, w głównej mierze samochody osobowe. Warsztat mechaniczny tworzą młodzi ludzie potrafiący łączyć, świeże spojrzenie na temat mechaniki pojazdowej z nabytym już wcześniej wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

Skutecznie rozwiązujemy wszelkie mechaniczne usterki pojazdów a naprawy wykonujemy solidnie i terminowo szanując czas naszych klientów. Nasz warsztat samochodowy ze względu na lokalizację ofertę kieruje głównie dla klientów z takich miast jak Bochnia, Brzesko, Tarnów.

Zakresu usług mechanicznych obejmuje:

     wymianę płynów oraz części eksploatacyjnych które, uległy zużyciu,
     kontrolę układów hamulcowych,
     kontrolę i ewentualną wymianę elementów zawieszenia,
     wymianę rozrządu silnika,
     wymianę uszczelki pod głowicą,
     układy wydechowe,
     i wiele innych.

Problem z którym, mamy się zmierzyć diagnozujemy za pomocą diagnostyki komputerowej z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania, odczytujemy ewentualne błędy elektroniki i dokonujemy ich kasowania.

Klientom zapewniamy części i akcesoria autoryzowanych producentów, dostępne w naszym sklepie motoryzacyjnym lub w serwisie Allegro.

Serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego.

Dalsze korzystanie z witryny czyli (scrollowanie lub zamknięcie komunikatu) bez zmiany ustawień w zakresie polityki prywatności oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych.